Fifa Stelelor

*InReGiStReAzA-Te si ArAtA Ce PoTi*
Help Center Welcomeg


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Fifa Stelelor

*InReGiStReAzA-Te si ArAtA Ce PoTi*
Help Center Welcomeg

Fifa Stelelor

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

campionat de fifa 08 cu fisierul din 2010


    Help Center

    Greul 22
    Greul 22
    Admin
    Admin


    Mesaje : 149
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 13/03/2010
    Varsta : 27

    Help Center Empty Help Center

    Mesaj Scris de Greul 22 Dum Mai 23, 2010 11:42 pm

    Cititi urmatoarele versuri pt. o descurcare mai buna pe forum:

    1.Inscrierile se fac astfel:
    -intrati pe forum la sectiunea " Join *FS* ", apoi in Inscrierile in sezonul 1 si vedeti ca in josul pagini in stanga este acest buton dati clic pe el si scrieti in mesaj astfel : echipa - ce echipa aveti // id - id-ul de mes .

    2.Bugetul echipei tale :
    -intrati pe forum la sectiunea " Bugete *FS* " -> sezonul 1 si veti vedea ce buget aveti la echipa.

    3.Free Agent *FS* , de aici luati jucatori de la Barcelona si Real M gratis astfel:
    -intrati la Free Agent -> sezonul 1 si postati acolo ce jucator vreti sa luati gratis de la Barcelosa si Real, ex: vine la Inter de la Free Agent Ronaldo si Puyol

    4.Transferurile se fac astfel :
    -ex: eu il cumpar pe Walcot de la arsenal pe suma de 30 mil, intru la transferuri si postez acolo Walcot vine la Inter pe 30 mil atentie : transferurile trebuiesc confirmate de pe de pe butonul din dreptul mesajului.

    5.Concedierile se fac astfel:
    -ex: concediez de la inter urmatori : T.Mota - 80 , F.Toldo-79 dupa ce am trecu in mesaj ce jucatori vreau sa concediez jos calculez suma de bani pe care o primesc in urma fiecarui jucator

    6.Provocarile se fac astfel:
    -ex: inter face o provocare cu arsenal pe siecare provocare puteti paria 50 de mil sau un jucator si apoi eu joc un meciul Inter- Arsenal, cine castiga dintre noi ia bani pariati sau jucatorul.

    7.Maririle OVR se fac astfel:
    -ex: maresc la Inter: Chivu are OVR de 90 eu vreau sa il fac de 95 fac astfel Chivu 90+5=95 = 25 mil ,maririle OVR se fac in functie de banii pe care ii am un OVR costa 5 milioane.

    8.Echipa finala se posteaza astfel ex:
    -Echipa finala INTER:
    1.Julio Cesar - 95
    2.Zanetti - 90
    3.Lucio - 92
    4.Chivu - 94
    5.Maicon - 88
    6.Cambiasso - 94
    7.Muntari - 91
    8.Quaresma - 93
    9.Mancini - 90
    10.Eto'o - 95
    11.M.balotelli-B - 95

    Rezerve:
    -Samule - 88
    -Viera - 87
    -Millito - 89


    Cam acestea sunt regurile pa rcre trebuie sa le stiti

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 2:47 am